O firmě 4cut s.r.o.

       Spojením firem NICLAS servis s.r.o. a NEOTEC Martin s.r.o. vzniká nový subjekt s obrovským potenciálem v oblasti CNC strojů pro řezání téměř všech druhů materiálů.

        S ohledem na aktuální vývoj na trhu a zkušeností zaměřujeme se na velmi náročné zákazníky v oblastí zpracování kompozitních materiálů, automobilového a leteckého průmyslu, obaly a také na velmi dobře nám známy technickotextilní a oděvní průmysl. Téměř  vše co nás obklopuje nebo používáme aniž by nás to napadlo  bylo nějakým způsobem zpracováno. Oblečení, nábytek, sedáčky  v autě, vlaku, autobusu, tramvají, letadle, vzduchové filtry, kabelky, brýle, čočky, plasty, guma, obaly, kompozity, kov, sklo, kamen... skoro všechno umíme řezat. Máme řešení pro dělení a zpracování, úsporu a efektivitu. Disponujeme 4 technologiemi : laser, fréza, voda, nůž.              

                                                  Jsme 4CUT, k Vaším službám. 

        Máme více jak 23 let zkušeností ze servisem CAD/CAM/CIM systémů renomovaných světových výrobců řezacích CNC plotterů a cutteru v oblasti oděvního, reklamního, nábytkářského, automobilového, leteckého a obalového průmyslů: LECTRA France, ZŰND SWISS, INVESTRONICA SPAIN, nově KIMLA PL, EASTMAN Cutting systems USA a FKgroup IT. Zkušenosti z Česka, Rakouska, Německa, Slovenska a Polska: Johnson Controls, Österreichische Bundesbahnen, BOS Automotive, BENTEX Automotive, AGC GLASS Automotive, SAINT GOBAIN, LA COMPOSITE, LETOV, SKY PARAGLIDERS, BUPAK, SOLPAP, KAPPA, HESTER, PPO Obaly, KOUTNÝ, OP, KALAS Sportwear, MOZ Břeclav... 

 

Novinky

DEMO CNC KIMLA

Frézujeme, řežemé. Pro více informací volejte +420 603 510 764

více >>

EASTMAN Cutting technology

Naším novým partnerem se stala renomovaná firma EASTMAN.

V brzké době bude v naším demo centru k shlédnutí a odzkoušení jednovrstvý katr EAGLE C125. 

 

více >>

Nové DEMO centrum

Zajistíme řezaní (i vícevrstvé ) oscilačním nožem technických látek do výšky 60 mm (denim, koženka, GORE-TEX, veškeré membránové materiály, textil, kompozitní materiály…).

Jsme vybavení 2200 mm širokým katrem FK Group s možností řezání do výšky 60 mm a automatickou pokladačkou  s délku stolu 12 m.

více >>

FK Group

v nabídce řezácí katry FK Group

více >>

OptiTex

V nabídce CAD software Optitex

více >>

ClassiCAD

V nabídce software ClassicCAD

více >>

Pro více informací nás prosím kontaktujte
Tel: +420 583 550 288