Nástroje k plotterům DYSS

RTK - oscilační nůž

Elektrický oscilační nůž. Tento nástroj je ideální pro řezání měkkých a středně hustých materiálů až do tloušťky 28 mm. RKT je k dispozici ve třech provedeních, a to se zdvihem 0.6 mm, 1.2 mm a 2 mm. Vysoká frekvence oscilace RKT umožňuje velmi rychlé řezaní, která ve spojení s použitím vhodného typu nože zaručí vysokou kvalitu řezu i těch nejmenších detailů.

více >>

RBT - Rotační nůž aktivní

Elektrický rotační nůž
Tento nástroj je určen pro řezání vláknitých a porézních materiálů včetně tkanin, technických textilií a kompozitů. Poháněný rotační nástroj poskytuje čistý řez při maximální rychlosti. 

více >>

CRT - Rýhovací / bigovací nástroj

Rýhovací nástroj CRT je navržen pro rýhování kartonů, vlnitých lepenek, kartonplastů a voštinových materiálů do tloušťky až 7 mm. Velké průměry a tvary koleček umožňují přesné rýhování,  kontrola přítlaku zabraňuje roztržení vrchní vrstvy materiálu

více >>

KKT - KissCut nástroj

Díky variabilnímu přítlaku je KKT nástroj ideální pro řezaní tenkých, vinylových fólií s tloušťkou 0,5 až 3 mm s maximální rychlostí. Pevná přítlačná stopa umožňuje zachovat vždy požadovanou hloubku řezu.

více >>

TKT - Tažný nůž

Tangenciální řezný nástroj je ideální pro řezání materiálů do tloušťky cca 3-6 mm. Použití statického nože umožňuje pracovat s maximální rychlostí.

více >>

SPT - Tužka / Pero

více >>

Router - frézovací vřeteno

více >>

VCT - V-cut nástroj

Zdánlivě nemožné se stalo téměř samozřejmostí: výroba 3D strukturálních struktur pomocí nástroje V-Cut. Tento jedinečný nástroj je ideální pro řezání extrémně tuhých sendvičových panelů v úhlech 22,5, 30 a 45 stupňů. V závislosti na hustotě materiálu lze zpracovávat tloušťky až 16 mm.

více >>

Pro více informací nás prosím kontaktujte
Tel: +420 603 510 764